Polityka prywatności

 1. Definicje ról
 • Ja, czyli Eunika Rejda – Administratorka i właścicielka strony https://edytornia.pl,
 • Ty jesteś Użytkownikiem,
 • a strona, którą teraz czytasz, jest Stroną.
 1. Strona, na której jesteś, jest moim osobistym portfolio oraz źródłem wiedzy o języku polskim. Prezentowane na niej informacje są mojego autorstwa i nie naruszają dóbr osób trzecich.
 2. Informacje, które przesyłasz na adres kontakt [małpa] edytornia.pl (za pomocą formularza na stronie Kontakt lub wysłania tradycyjnego e-maila) są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji Twojego zlecenia lub odpowiedzi na Twoje pytanie. Gwarantuję ich poufność. Nie udostępniam ich osobom trzecim. Po wykonaniu zlecenia/odpowiedzi na pytanie nie będę się więcej z Tobą kontaktować.
 3. Na Stronie nie ma newslettera.
 4. Na Stronie jest możliwość komentowania za pomocą wbudowanego modułu w WordPressie. Zostawiając komentarz, zostawiasz dane widoczne w formularzu do komentowania, swój adres IP i informacje o Twojej przeglądarce. Treść i metadane są przechowywane przez czas nieokreślony. Jeśli dodałeś/łaś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w moim posiadaniu. Możesz również zażądać usunięcia przeze mnie całości twoich danych osobistych, które są w moim posiadaniu.
 5. Strona jest podpięta do Google Analytics oraz do Google Search Console. Te narzędzia służą do optymalizacji treści prezentowanych przeze mnie. 
 6. Strona jest podpięta do Google AdSense. To narzędzie wyświetla reklamy na stronie, a mi pozwala zarobić na utrzymanie serwera 🙂 Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites
 7. Strona posiada certyfikat SSL.
 8. Na bieżąco aktualizuję wszystkie wtyczki i samego WordPressa.
 9. Dostawcą hostingu jest hekko.pl (H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań) – i mam z nimi podpisaną umowę powierzenia danych.
 10. Logi (czyli Twój adres IP, informacja o Twojej przeglądarce, systemie operacyjnym itp.) są przechowywane na serwerze i udostępniane tylko osobom, które administrują serwerem.
 11. Pliki cookies służą do sprawnego korzystania ze strony i są zapisywane na twardym dysku Twojego urządzenia. Możesz je usunąć, wykorzystując odpowiednie funkcje w Twojej przeglądarce.
 12. Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana. Masz też prawo dostępu do tych danych, sprostowania ich lub usunięcia.