Regulamin

REGULAMIN

  1. Serwis Edytornia.pl jest miejscem gromadzenia i komentowania przez Użytkowników prozy, poezji, recenzji oraz aforyzmów oraz komentowania wpisów blogowych operatora serwisu Edytornia.pl.
  2. Warunkiem dodawania treści znajdujących się w dziale Aforyzmy, Proza, Poezja, Recenzja jest rejestracja w serwisie Edytornia.pl oraz akceptacja niniejszego regulaminu.
  3. Warunkiem komentowania treści znajdujących się w całym serwisie Edytornia.pl jest podanie swojego nicku, adresu e-mail (niewidoczny dla innych użytkowników) i strony www (opcjonalnie) oraz akceptacja niniejszego regulaminu.
  4. Każdy Użytkownik serwisu Edytornia.pl jest zobowiązany przestrzegać netetykiety. Publikowane opinie nie powinny naruszać dobra osób trzecich, powinny być zredagowane w sposób czytelny oraz zawierać treści nie naruszające zasad współżycia społecznego, w szczególności nie powinny zawierać: wulgaryzmów oraz treści obraźliwych, treści propagujących przemoc, treści o charakterze pornograficznym.
  5. Rejestracja jest bezpłatna i możliwa po podaniu wymaganych do tego celu pól formularza rejestracyjnego. Wymagane pola to unikalny login, imię, prawdziwy i używany adres e-mail oraz hasło. Na adres e-mail wskazany przy rejestracji zostaje wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym chęć rejestracji w serwisie Edytornia.pl, co jest jednocześnie weryfikacją wskazanego adresu e-mail.
  6. Każdy użytkownik serwisu Edytornia.pl bierze pełną odpowiedzialność za dodawane i komentowane przez siebie treści – że jest ich autorem lub że prawa autorskie majątkowe autorów już wygasły.
  7. Edytornia.pl może w przypadkach złamania punktu 4 niniejszego regulaminu lub podejrzenia złamania praw autorskich poprosić użytkownika o wyjaśnienia albo usunąć dodane przez niego treści i komentarze. Jeśli sytuacja się będzie powtarzać, serwis Edytornia.pl może zamknąć konto użytkownika (dotyczy użytkowników zarejestrowanych).
  8. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo do wglądu, poprawiania lub usuwania swoich danych i usunięcia konta. W tym celu należy podać adres e-mail i kliknąć „usuń konto” (treści dodane przez użytkownika nie są usuwane po usunięciu konta – są one integralną częścią serwisu i pozostają w serwisie).
  9. Regulamin wchodzi w życie od 30 października 2010. Wszelkie zmiany będą ogłaszane na stronie www.edytornia.pl i/lub za pośrednictwem poczty e-mail. Brak akceptacji zmian jest równoznaczny z rezygnacją z użytkowania serwisu Edytornia.pl.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwum